«

Kamp zamanı geldi artık değil mi? Doğayla iç içe vakit geçirmekten hoşlanıyor ve ara sıra şehrin gürültüsünden uzak kalmak istiyorsan kamp yapma fikri mutlaka aklına gelmiştir. Kamp yaparken birbirinden farklı coğrafyaları yakından tanıyabilir, doğanın kalbinde vakit geçirebilir, modern yaşamın can sıkıcı unsurlarını tamamen geride bırakarak zihnini dinlendirebilirsin. Ancak eşsiz bir kamp deneyimi yaşayabilmek için yanına doğru ekipmanları ve malzemeleri alman gerektiğini unutma. Böylelikle konforundan ödün vermek durumunda kalmaz, soğuk hava, engebeli zemin ve kısıtlı olanaklar gibi unsurlara aldırmadan eksiksiz bir kamp ortamı yaratabilirsin.

Kamp yaparken konforunu ve güvenliğini sağlayacak ilk unsurun dayanıklı ve korunaklı bir çadır olduğunu zaten biliyorsun. Ne var ki yalnızca çadırını alıp yola çıktığında iş bitmiyor. Yemek yerken, uyurken ya da uzanırken maksimum konfora nasıl ulaşabileceğini öğrenmeye ne dersin? Senin için hazırladığımız ve eşsiz bir kamp deneyimi yaşamana yardımcı olacak tavsiyelere göz atman yeterli. Tavsiyelerimizle kamp zamanı kulağımızı çınlatacağından eminiz!

Konforundan Ödün Verme: Air Comfort Şişme Yatak

Kamp süresince konforunu ve güvenliğini sağlamak için çadırını düz bir zemin üzerine kurman oldukça önemli. Ancak zemin ne kadar düz olursa olsun bir kamp matından ya da şişme yataktan yardım almadığın sürece zeminin sertliği ve soğukluğu seni rahatsız eder. İçindeki havayı en iyi ve eşit şekilde dağıtan Air Comfort şişme yatak, iki kişilik tasarımıyla sana çadırında geniş ve konforlu bir zemin oluşturma olanağı tanır. Bir pompayla yalnızca 70 saniyede şişirebileceğin bu ürünün tek yönlü valfi bulunur.

Şişme yatakların ağır ve dayanıksız olduğunu düşünüyorsan Air Comfort Şişme Yatak ile mutlaka tanışmalısın. Dayanıklı tasarımının yanı sıra yalnızca 3,5 kg ağırlığında olan bu yatak, pratik taşıma çantasıyla hareket özgürlüğünü kısıtlamaz. 70 cm’lik düz ve kadife dokunuşlu uyku yüzeyi, yatağının konforunu kamp maceralarına taşımana yardımcı olur. İdeal rahatlığı yakalamak için Air Comfort Şişme Yatağı orta seviyede şişirmen yeterlidir. Ürünün genişliğini çadırının iç kısmının boyutlarına uygun şekilde seçebilir ve rahatlığın tadını çıkarmaya başlayabilirsin.

Soğuk Seni Yıldıramaz: Arpenaz 10°C Kamp Uyku Tulumu

Kamp maceran boyunca mutlaka yanında olması gereken bir diğer ekipman da uyku tulumu. Çünkü uyku tulumu kullanarak gece boyu vücut ısını koruma altına alabilir ve hava sıcaklıkları düştüğünde de kamp tutkunu sürdürebilirsin. Arpenaz Kamp Uyku Tulumu, 10°C’ye kadar olan sıcaklıklarda rahatça uyuyabilmen için özel olarak tasarlanır. Entegre fermuara sahip bu ürünü kolaylıkla açıp kapatabilir, dilediğinde bir yorgan olarak da kullanabilirsin.

Çevre dostu tasarıma sahip Arpenaz Kamp Uyku Tulumu, sana taşıma sırasında da kolaylık sağlar. 1,3 kg ağırlığındaki uyku tulumunu özel çantasına yerleştirerek rahatlıkla taşıyabilir, kamp sonrasında bakım talimatlarına uygun şekilde çamaşır makinesinde yıkayarak temizleyebilirsin.

Keyif Yapmayı Unutma: Quechua Katlanır Kamp Sandalyesi

Kamp zamanı söz konusu olduğunda ideal bir kamp için ihtiyacın olan şişme yatağın ve uyku tulumun hazır. Artık çadırının içinde rahatça uzanabilir ve uyuyabilir, vücut ısını kontrol altında tutarak konforlu bir gece geçirebilirsin. Peki, ya gün içinde yemek yemek, kahve içmek ya da yalnızca çadırının önünde oturarak doğanın güzelliklerini seyre dalmak istediğin anlar ne olacak? İşte, tam da bu anlar için dayanıklı ve pratik bir kamp sandalyesine ihtiyacın var.

Quechua katlanır kamp sandalyesi, hafif ve az yer kaplayan tasarımıyla kamp maceralarının en büyük yardımcılarından biridir. Yalnızca 1 kg ağırlığındaki bu sandalyenin içinde yer alan lastikler, ürünün rahatça açılıp kapanmasına olanak tanır. Dayanıklı kumaşlar ve borular kullanılarak hazırlanan tasarım 110 kg’a kadar taşıma kapasitesine sahiptir. 25 cm uzunluğundaki oturma yüksekliği sana konforlu bir deneyim sunarken sandalyenin yanında bulunan esnek cep de yanı başında bulundurmak istediğin eşyalar için ideal bir alan oluşturur. Quechua Katlanır Kamp Sandalyesi ile doğayla iç içe geçen bir günün ardından dilediğince dinlenebilir, rahatça yemek yiyebilir ve arkana yaslanarak huzurun tadını çıkarabilirsin.

Yazımızın başında kamp zamanı geldi dedik. Evet kamp zamanı geldi ve bu sezon harika kamp deneyimleri yaşaman için seninleyiz! Yanına doğru ekipmanları aldığın sürece kamp maceranda sahip olduğun kısıtlı olanaklar seni asla yıldıramaz. Sen de hemen mağazlarımızı ya da decathlon.com.tr‘yi ziyaret ederek birbirinden dayanıklı, kullanışlı, pratik ve konforlu kamp ekipmanlarını inceleyebilirsin.

2 seconds fresh&black çadırımızı mercek altına aldığımız yazımızı okumak istersen hemen buraya tıkla! Diğer tüm kamp içeriklerimize göz atmak içinse buraya tıklayabilirsin!

Sağlıkla ve sporla kal!

Bir Cevap Yaz

Ankara Kamp Kafası Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *