«

Ankara’nın kuzeyinde şehir merkezine 70 kilometre uzaklıkta bulunan Çubuk Karagöl Milli Parkı’na ulaşım oldukça kolaydır. Milli Park içerisinde kamp yapılmaya izin veriliyor ancak gece kalınmasına ne yazık ki izin yok. Kamp süresi aksam saat 21.00’da bitiyor.  Yürüyüş yapmayı seviyorsanız göl kenarında doğa ile iç içe keyifli bir yürüyüş yapabilirsiniz. Doğal manzaraları ile ziyaretçilerini büyüleyen Karagöl Milli Parkı, oyun ve mangal alanlarının yanı sıra ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz tuvalet yerlerine de sahiptir. Milli parka giriş için herhangi bir ücret alınmamaktadır. Wi-Fi hizmeti ise yoktur.

Kamp Ücreti: Şahıs 8 TL, öğrenci 4 TL, bisiklet 8 TL, motosiklet 16 TL, otomobil ve kamyonet 24 TL, minibüs 72 TL, midibüs 108 TL, otobüs 216 TL, 1 ünite günübirlik çadır konaklama ücreti 30 TL, günübirlik misafirhane konaklama ücreti 110 TL.

Kamp Olanakları: Giriş kontrol noktası (güvenlik) güvenlik noktaları, çeşme, büfe, gölet, kamp alanı, etkinlik alanı, WC, konaklama tesisi, mescit ve çocuk oyun alanı.

Web Sitesi: http://cubukkaragol.tabiat.gov.tr/

Haritada Görüntüle

Bir Cevap Yaz

Ankara Kamp Kafası Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *