«

Nevşehir bölgesinde bulunan vadilerden gezilip görülebilecek alanlardan biri olan Kızılçukur Vadisi Kamp Alanı, Ürgüp ilçesindedir. Vadi Ürgüp şehir merkezine 17 km uzaklıkta bulunan özel araçlarınızla ve toplu taşıma araçları ile de ulaşım sağlayabileceğiniz mekânlardan biridir. Ücretsiz bir şekilde kamp yapılan alanda sadece 10 TL otopark ücreti istenmektedir.

Kızılçukur Vadisi Kamp Alanında çadır ve karavan kampçılığı yapabilir güneşin doğuşu ve batışını seyredebilirsiniz. Vadi içinde rotalarda yürüyüşler yaparak çevreyi keşfedebilir ve bölgenin yanında bulunan Güllüdere vadisine ulaşabilirsiniz. Kızılçukur Vadisi Kamp Alanında ziyaretçilerin ihtiyaçlarını karşılayabileceği restoran, kafe tarzı işletmeler bulunmaktadır. Bu işletmelerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanı gelmeden önce ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Ayrıca buradan tuvalet, çeşme, elektrik ihtiyaçlarınızı da karşılayabilirsiniz.

Kamp olanakları: Kızılçukur Vadisi Kamp Alanında bulunan işletmelerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, elektrik gibi imkânları işletmelerden karşılayabilirsiniz. Kamp alanında restoran, kafe gibi işletmeler bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Yukarı, Kızılçukur Vadisi, 50500 Çavuşin/Ürgüp/Nevşehir

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Kızılçukur Vadisi Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

Bir Cevap Yaz

Ankara Kamp Kafası Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *